Inzerát kuchař

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst jako kuchař. Upřesněte vyhledávání podle pracovního úvazku, minimálního platu, cizího jazyka či. Po špatných zkušenostech. Sekce Hledám práci na inzertním serveru ANNONCE to je inzerce s nabídkou pracovní. Vyučený kuchař 35 let, co se rád učí novým věcem hledá uplatnění v. Dobrý den, hledáme kolegu na pozici Kuchař pro naši výrobnu v areálu Branického pivovaru.

Náplň práce: Výroba. Praha (okres Praha hl.m.) dnes. Zámecký dvůr Černousy. MŠ ZUBŘÍ SÍDLIŠTĚ přijme kuchaře -kuchařku na plný pracovní poměr. Nástup dle dohody, jednosměnný provoz. Požadujeme: výuční list, příp. Nabídka práce: Kuchař – kuchařka.

Restaurace Amfíku přijme do pracovního poměru kuchaře – kuchařku.

Bližší informace tel. Předpokládaná náplň práce: Dle katalogu prací: – výroba a výdej běžných i dietních druhů teplých jídel a moučníků;. Inzerát můžete najít v tištěném Inzert Expresu 16. Příspěvková organizace města Mělníka, Centrum seniorů Mělník, poskytující komplexní služby pro seniory ve vlastních zařízeních, přijme na plný úvazek nového.

Jazyky: čeština (mírně pokročilá). Pracovní poměr: Pracovní smlouva. Jaké znalosti a dovednosti byste. A to na pozice pokladní, příprava sendvičů nebo kuchař.

Kontaktuj nás a zjisti více! Sdílet nebo poslat inzerát. Vložit inzerát Pokud hledáte nové zaměstnance. Inzeráty firmy Martin Kuchař – LevnéMOTO Centrum. Všechny inzeráty prodejce. Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchařku do školní jídelny na zástup za nemoc na plný úvazek. Autor: administrátor.

Do restaurace Arigone přijmeme kuchařku, kuchaře. Vyberte si co potřebujete z 55 aktuálních inzerátů v kategorii Kuchařky, recepty bazar: časopisy.

Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané. Zodpovídá: administrátor stránek.

Firmám nabízí inzerci pracovních nabídek a databázi uchazečů o zaměstnání.